Szmaragd Plisa

Folia przeciwsłoneczna do rolet SZMARAGD PLISA

Folia przeciwsłoneczna do rolet SREBRNA PLISA to specjalistyczna folia przeznaczona do instalacji w systemach rolet okiennych. Jej budowa nadaje się do wielokrotnego zwijania i rozwijania w kasecie rolety a jej „harmonijkowa” konstrukcja dodatkowo wzmacnia budowę folii i uatrakcyjnia walor estetyczny.

Podstawowym zadaniem folii jest ochrona przeciwsłoneczna. Po zainstalowaniu folii w kasecie rolety spełnia ona funkcję ruchomej bariery przeciwsłonecznej, która odrzuca 80% ciepła słonecznego odpowiedzialnego za przegrzewanie się pomieszczenia. Dodatkowo folia dzięki swojej budowie rozprasza światło słoneczne redukując tym samym efekt oślepienia słonecznego. Folia usuwa również 99 % szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego na odbarwianie się mebli, odzieży i dokumentów. Stanowi również barierę ograniczającą wgląd do wnętrza pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy kontrolowaną dyskrecję.

Roleta z folią przeciwsłoneczną to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto chce uchronić się przed upałem i nie życzy sobie na stałe montować folii okiennej. Rewelacyjne właściwości odbijania promieniowania cieplnego tej foli powodują, że w Twoim pomieszczeniu będzie chłodniej nawet w upalne dni.

 

Parametry folii przeciwsłonecznej do rolet SZMARAGD PLISA:

Zastosowanie – folia wewnętrzna do rolet

Całkowite odrzucenie ciepła – 80%

Przepuszczalność światła widzialnego – 14%

Redukcja odblasków (refleksów) – 86%

Redukcja promieni UV – 99%

Kolor folii – szmaragd

Dostępna szerokość folii – 1,83 m

Gwarancja – 10 lat

 

Pobierz kartę produktu: KARTA PRODUKTU

Kup samą folię w naszym oficjalnym sklepie: SKLEP FOLIE

Chcesz zobaczyć jak na żywo prezentuje się folia? Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bezpłatnych próbek! KONTAKT

 

 

Podziel się ze znajomymi:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogplay
  • Blip
  • Dodaj do ulubionych
  • Reddit
  • Twitter